środa, 22 czerwca 2016

Szafka rtv - jak wybrać odpowiednią?


W wielu domach jednym z najważniejszych sprzętów jest telewizor. Jeżeli w Waszych domach jest podobna sytuacja to czas wybrać odpowiednią oprawę tego urządzenia czyli szafkę RTV.


Wybór szafki RTV jest trudny

Przede wszystkim skupmy się na przyszłości. Jeśli lubicie nowinki sprzętowe warto wybrać szafkę funkcjonalną, która nie zaskoczy Was w przyszłości.

Szafka RTV nie jest tylko i wyłącznie stosowana pod telewizor ale i sprzęt typu DVD,dekoder jak i miejsce przechowywania płyt z filmami i muzyką oraz kaset jeśli lubicie powracać do przeszłości i organizować wieczorne oglądanie rodzinnych filmów.

Warto tez wybierać taki mebel aby pomieścił inne rzeczy typu ładowarki do telefonów,tablety itp. 

Wysokość

Musimy dobrze dobrać wysokość szafki jeśli mamy telewizor na niej stojący. Pamiętajmy również iż komfort oglądania zależy od odległości widza od telewizora. 

Harmonia

Szafka RTV powinna współgrać z innymi meblami w pokoju. Często są sprzedawane całe komplety jako jedna duża meblościanka gdzie mamy i witryny na szkło lub książki,komody i szafy oraz półki do ustawienia ulubionych zdjęć rodzinnych i bibelotów. Wszystko zależy od tego jakie mamy mieszanie i na co możemy sobie pozwolić co do wielkości mebla.

Jakość

Jakość przy tego typu meblach ma bardzo duże wręcz ogromne znaczenie. Mało efektownie wyglądałby mebel z zapadniętymi półkami mimo iż nie ma na nich ciężkich rzeczy czy też komoda z wypadającymi szufladami  i oderwaną rączką. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz